Stiens: 058 257 17 12

Gorredijk: 0513 46 38 25

Surhuisterveen: 0512 74 80 10

Elahuizen: 0514 22 22 00

  • Een begrip sinds 1854
  • 4 vestigingen in Friesland
  • Meer dan 20 dealerschappen
  • Ruim aanbod occasions

Broekens Surhuisterveen

Dalweg 7, 9231 HW Surhuisterveen
0512 74 80 10
surhuisterveen@broekens.nl

Openingstijden
Maandag t/m vrijdag van 07:45 – 17:00 uur

Mechanisatiebedrijf Surhuisterveen

In 2015 opende Broekens een derde vestiging in Surhuisterveen. Net als in onze andere vestigingen bieden we veehouders, akkerbouwers, loonbedrijven, aannemers en openbare instellingen er een ruim aanbod van nieuwe, te huren en gebruikte landbouwmachines, grondverzetmachines en tractoren. Broekens Surhuisterveen, waar Jorn van der Zee de leiding heeft, telt een vijftal ervaren medewerkers en goed opgeleide monteurs. Zij kunnen u optimaal van dienst zijn.

Verkoop machines

In onze showroom vindt u machines van nationale en internationale fabrikanten waarmee uw werkzaamheden naar wens blijven verlopen. Ook in drukke perioden. Omdat deskundig advies en professionele begeleiding bij de aanschaf van een geschikte landbouwmachine voor uw bedrijf erg belangrijk zijn, staan onze vertegenwoordigers voor u klaar.

“Onze klanten zijn aanpakkers die nooit stil willen staan. Team Broekens in Surhuisterveen levert betrouwbare mechanisatie oplossingen, onderdelen en het vakmanschap om elke dag opnieuw het maximale eruit te halen.”

Jorn van der Zee

Vestigingsleider Broekens Surhuisterveen

06 12 65 86 99
jorn.van.der.zee@broekens.nl

Contactpersonen

Chris de Haan
Verkoop

06 15 38 61 02

chris.de.haan@broekens.nl

Theun Pietersma
Verkoop

06 11 83 96 67

theun.pietersma@broekens.nl

Jorn van der Zee
Verkoop

06 12 65 86 99

jorn.van.der.zee@broekens.nl

Wieger Holtrop
Magazijn

0512 74 80 10

magazijn.surhuisterveen@broekens.nl

Jan Hansma
Werkplaats

0512 74 80 10

werkplaats.surhuisterveen@broekens.nl

Storingsdienst
Buiten openingstijden is onze storingsdienst te benaderen via het telefoon nummer van onze vestiging, u wordt dan automatisch doorverbonden met de dienstdoende servicemonteur.

0512 74 80 10

Locatie

Contact

Contact met Broekens Surhuisterveen

Wij zijn dealer van